Je was erbij > Overzicht

Succes voor Ieperse cross - Ieper - 21/01/2007

De Grote Prijs stad Ieper - Memorial Berlinde Verstraete, was een schot in de roos met 620 deelnemers! Op een vernieuwd parcours konden twee FLAC-atleten met de overwinning naar huis lopen.

Barbara Maveau behaalde de overwinning bij de seniores met een ruime voorsprong, bij de heren werd Tom Vermeersch eerste FLAC'er op een zesde plaats.

Filip Vandekerckhove won bij de Masters zijn thuiscross, Kristof Vandewalle werd derde en Filip Vanhaecke werd zesde. Bij de vrouwen werd Mieke Decaestecker mooi tweede.

Op de korte cross was Niels Piccavet zesde en eerste FLAC'er. Bij de scholieren dames viel Elke Bruwier net buiten het podium op een vierde plaats, net zoals Elodie Lagae bij de cadetten dames. Som Dobbels en Bruno Vanden Berghe behaalden respectievelijk de vijfde en zesde plaats bij de cadetten heren.

Een dikke proficiat voor alle deelnemers en de medewerkers van de cross! Hieronder een aantal foto's:

Ben 99 Dames 1000m Uur:13:09
MATCO GLAS
1 142 VANDENBROUCKE CAMERON 99 EAH 4'40
2 144 BOSSUT OLYMPE* 99 EAH 4'50
3 143 SIX SOFIA 99 EAH 4'59

27 deelnemers

Ben 99 Heren 1000m Uur:13:09
AARDBEIENVERBOND
1 1097 DEJAEGHER WANNES 99 MACW 4'29
2 785 KESTELOOT NIELS 99 KKS 4'42
3 9053 DEBREYNE LENNERT 00 HCO 4'44

27 deelnemers

Ben 98 Heren 1000m Uur:13:09
FORTIS & Reno VERSCHOOT
1 264 EMPIS NEMO* 98 EAH 3'58
2 1911 MSILI OSSAMA 98 ASSA 4'11
3 1245 VERSTICHLE VICTOR 98 AVR 4'13

26 deelnemers

Pup 97 Dames 1200m Uur:13:32
CULTUURCENTRUM IEPER
1 2987 MYLLE INE 97 FLAC 5'05
2 2947 DEDEYNE ANNOUK 97 FLAC 5'06
3 3383 DEREZ EEF 97 FLAC 5'08

32 deelnemers

Pup 96 Dames 1200m Uur:13:39
FABRIMODE - PROMO FASHION
1 2991 VANPOUCKE ELLA 96 FLAC 4'53
2 3276 VANDEPOELE JANA 96 AVR 5'01
3 4289 BRUYNEEL ELS 96 HCO 5'05

26 deelnemers

Pup 97 Heren 1200m Uur:13:45
BAILLEUR INTERIEUR , Zillebeke
1 3800 VANHOOF ROBBE 97 FLAC 4'45
2 4893 DE JONGHE SEPPE 97 HCO 4'47
3 4011 CHRISTIAENS PIETER 97 AZW 5'09

28 deelnemers

Pup 96 Heren 1200m Uur:13:51
VERMEERSCH HIFI, Zillebeke
1 4339 LANNOO BRECHT 96 AVMO 4'40
2 4908 BUYSE BRENT 96 AVR 4'49
3 4098 BAU IWEIN 96 FLAC 4'50

37 deelnemers

Min 95 Dames 2000m Uur:13:56
BRASSERIE VAN UUXEM, Ploegsteert
1 5841 SCHAEVERBEKE AXANA 95 ACME 8'03
2 5952 VANBESIEN FLAVIE 95 FLAC 8'13
3 5542 DHEEDENE AXANA 95 AZW 8'15

28 deelnemers

Min 94 Dames 2000m Uur:14:04
TEXACO LEMENU TRANSOIL, Ieper
1 5492 VANHOUTTE JONIE 94 HAC 8'04
2 6030 PUYPE HELENA 94 AZW 8'11
3 5589 MUSSEEUW JOLIEN 94 HAC 8'14

21 deelnemers

Min 94 Heren 2000m Uur:14:26
NV LECOT , Heule
1 6180 CASTEELE STEVEN 94 KKS 7'11
2 6695 DEPOORTERE TUUR 94 FLAC 7'13
3 6793 VANBREUSEGEM LENNART 94 MACW 7'27

28 deelnemers

Cad 93+92 Dames 2200m Uur:14:37
PARMENTIER SPORT, Waregem
1 884 ABEELE MADDELIN 92 MACW 8'31
2 618 MOREELS ALEXE 92 KAAG 8'42
3 872 VAN DE VELDE JULIE 93 HAC 8'45

40 deelnemers

Cad 93+92 Heren 2700m Uur:14:49
TRANSPORT ZIEGLER
1 1190 VANLUCHENE ROBIN 92 AVMO 9'28
2 628 VAN LOOCKE JONAS 93 DEIN 9'32
3 1240 DE MEYER THOMAS 92 ACME 9'33

43 deelnemers

Sch 91+90 Dames 3000m Uur:15:15
KLEDINGZAAK TOPPIO , Ieper
1 2341 VANDENBERGHE YENTL 91 OB 11'19
2 2521 BOGAERT ALISON 91 AVR 11'30
3 2218 CASTEELE CHARLOTTE 91 KKS 11'32

16 deelnemers

Sch 91+90 Heren 4500m Uur:15:20
RIJSCHOOL SECURA, Ieper
1 2843 MESTDAGH SIMON 91 HAC 14'38
2 2705 VANDERMEERSCH THIJS 90 HAC 14'53
3 2593 GROOTAERT LENNERT 90 HCO 15'01

16 deelnemers

AC Heren 3000m Uur:15:29
GARAGE RENAULT LAGROU, Ieper
1 1957 MAENE BART Sen 82 OB 9'41
2 2011 PETRENS JONATHAN Sen 86 KAAG 9'47
3 338 SOENEN JOACHIM Jun 89 AVR 9'51

28 deelnemers

Jun Dames 4500m Uur:16:02
DECORATIE GEERT GHYSELEN, Ieper
1 550 VANDEWALLE CHARLOTTE 89 HAC 16'59
2 609 VANDEVELDE LIESBETH 89 FLAC 17'39
3 728 BELETE ALMENSCH* 89 KKS 17'56

9 deelnemers

Mas Dames 4500m Uur:16:06
DECORATIE GEERT GHYSELEN, Ieper
1 3526 VANDEKERKHOVE VEERLE 67 AVR 17'43
2 3029 DECAESTEKER MIEKE 68 FLAC 18'05
3 3655 DE SMET ELS 64 ACME 18'28

20 deelnemers

Sen Dames 4500m Uur:16:12
DECORATIE GEERT GHYSELEN, Ieper
1 1256 MAVEAU BARBARA 87 FLAC 16'24
2 1348 DE WAELE GRIET 87 DEIN 16'41
3 1609 VERTHE ELS 76 AZW 16'59

17 deelnemers

Jun Heren 7000m Uur:16:48
ZAKENKANTOOR WIELFAERT-DUMORTIER, Ieper
1 317 CASTEELE MATHIJS 89 KKS 23'14
2 491 ALLEGAERT WOUT 89 AVR 23'30
3 334 THYS JOEY 89 DEIN 24'39

10 deelnemers

Mas Heren 7000m Uur:16:48
IEPERPLANT, Ieper
1 5831 VANDEKERCKHOVE FILIEP 65 FLAC 23'20
2 6299 DEPOORTER EDDY 68 MACW 23'33
3 5827 VANDEWALLE KRISTOF 71 FLAC 24'01

65 deelnemers

Sen Heren 9000m Uur:17:05
E-BIT CONSULTING , Ieper
1 2274 VAN DE WALLE DIETER 83 AZW 29'56
2 1974 MOUTON KRISTOF 84 RIEM 30'07
3 2536 COPPENS BRAM 81 AVMO 30'16

27 deelnemers



Info en foto's: Ives Goudeseune, Voorzitter Flac kern Ieper

Ook jouw informatie is hier welkom, zolang het maar betrekking heeft op (een aspect van) de Westhoek.

Enkele voorbeelden:

  • Jullie organiseren of bezoeken een rommelmarkt, een tentoonstelling, ...
  • Jullie voeren een protestactie voor meer fietspaden in uw gemeente
  • Jullie bedrijf hield een opendeurdag
  • Jullie vereniging organiseert een groot evenement
  • Je grootmoeder wordt 100 jaar
  • Je huwt
  • Je ouders vieren hun huwelijksjubileum
  • Julle krijgen een kindje of een tweeling
  • ...

Foto's en een korte begeleidende tekst kun je steeds doorsturen naar info@westhoek.be

Technische vereisten:

  • foto's: apart doorsturen in gif- of jpg-formaat (max. 400 pixels breed)
  • tekst : in je mailbericht of een Word-document

Foto's en teksten die niet voldoen aan deze voorwaarden zullen systematisch geweigerd worden.