Je was erbij > Overzicht

Scholenveldloop - Oostduinkerke - 28/09/2005

Scholenveldlopen 2005 op het sportpark Hazebeek te Oostduinkerke goed voor 443 deelnemers uit het secundair onderwijs

Op 28 september 2005 organiseerde de gemeentelijke Sportdienst samen met de sportraad en MACW afdeling Oostduinkerke de jaarlijkse scholenveldloop.
Niet minder dan 443 leerlingen uit het secundair onderwijs streden voor een podiumplaats over een afstand: van 1.200m voor de 1ste graad, 1.850m voor de 2de graad en 2.500m voor de 3de graad.

Deelnemende scholen: Annuntiata Veurne, Hotelschool Ter Duinen Koksijde, Immaculata Instituut De Panne, Koninklijk Atheneum Veurne, KTA De Panne, De Vierboete Nieuwpoort, OLV College Veurne, St. Bernarduscollege Nieuwpoort en VTI Veurne.

De eerste 3 kregen uit handen van Sandra Stals en Kjell Provost (meter en peter van de veldlopen in het kader van 25 jaar Sportdienst Koksijde) en sportraadvoorzitter Johan Provost een medaille en een prijs. De veldloop van het lager onderwijs die voor dinsdag 27 september gepland was, werd wegens het slechte weer afgelast; vooraf hadden zich 941 kinderen ingeschreven.

De volledige uitslag en foto's zijn te vinden op www.sport.koksijde.be in de rubriek "Je Was Erbij".

Uitslagen 2005 Middelbaar Onderwijs:

1ste jaar / 1ste graad Middelbaar Onderwijs meisjes rang jongens

ELIEN MERCIER 1 KJARTAN TEERLINCK
ELIEN GILLES 2 FRANCIS SAUVAGE
CLEMENTINE HAELVOET 3 DAAN LAGROU

2de jaar / 1ste graad Middelbaar Onderwijs
meisjes rang jongens

TINE DUTOO 1 SAM VANHEE
ROBIN DE RIDDER 2 CHRISTOPHE PHILIPS
LIES COQUET 3 RICHARD ODEN

1ste jaar / 2de graad Middelbaar Onderwijs
meisjes rang jongens

LORE RAMMELOO 1 MAARTEN LERMYTTE
SASKIA HARDEMAN 2 DIMITRY JOCKMANS
HANNE DE CRITS 3 PIETER-JAN GANTOIS

2de jaar / 2de graad Middelbaar Onderwijs
meisjes rang jongens

ROBINN BEYENS 1 ARNE DEVLIEGHER
ELKE GEORGE 2 SANDER CUVELIER
TILDE FREDERIX 3 RAFAËL VANHOMWEGEN

1ste jaar / 3de graad Middelbaar Onderwijs
meisjes rang jongens

SIEN DEDRIE 1 WANNES NAESSENS
CELINE VERHILLE 2 TOM VAN SCHAEYBROUCK
SARAH DECADT 3 TIMMY SABBE

2de jaar / 3de graad Middelbaar Onderwijs
meisjes rang jongens

BIRGIT POLLENTIER 1 BART VANACKER
FAMKE VANHOUCKE 2 PIETER VANROOSE
LINDE VERACKX 3 JEROEN SUPLY

leerkrachten en familie
dames rang heren

GOEDELE VANNESTE 1 LAMAIRE DIMITRI
2 LUDOVIC VILAIN
3 PIETER DECOCK

De volledige uitslag en foto's zijn te vinden op www.sport.koksijde.be in de rubriek "Je Was Erbij".

Ook jouw informatie is hier welkom, zolang het maar betrekking heeft op (een aspect van) de Westhoek.

Enkele voorbeelden:

  • Jullie organiseren of bezoeken een rommelmarkt, een tentoonstelling, ...
  • Jullie voeren een protestactie voor meer fietspaden in uw gemeente
  • Jullie bedrijf hield een opendeurdag
  • Jullie vereniging organiseert een groot evenement
  • Je grootmoeder wordt 100 jaar
  • Je huwt
  • Je ouders vieren hun huwelijksjubileum
  • Julle krijgen een kindje of een tweeling
  • ...

Foto's en een korte begeleidende tekst kun je steeds doorsturen naar info@westhoek.be

Technische vereisten:

  • foto's: apart doorsturen in gif- of jpg-formaat (max. 400 pixels breed)
  • tekst : in je mailbericht of een Word-document