Je was erbij > Overzicht

Prijsdeling FLAC - 19/01/2003

Het atletiekseizoen 2001-2002 zit erop en het was het moment voor onze club “FLAC” om de prestaties van de atleten te belonen met de traditionele premies. Zoals iedereen weet (u kunt het ook nakijken op onze website www.flac.be) zijn er 2 systemen : het TopTien fonds voor atleten die een plaats in de Belgische TopTien veroverd hebben, en het tweede premiestelsel waar heel wat meer atleten voor in aanmerking komen en waar ook provinciale prestaties en Belgische kampioenschappen een rol in spelen.

Op vrijdag 17 januari 2003 ging de prijsdeling door om 19 uur in het auditorium van de Fortis Bank te Kortrijk.

Deze prijsdeling werd gevolgd door een receptie voor de atleten en hun aanwezige vrienden of familieleden.

Hierbij de lijst van de atleten die een premie mochten ontvangen.

TopTien:

Carly Jan, De Langhe Bram, De Paepe Patrick, Debacker Bart, Decroix Nick, Decuypere Jeroen, Degroote Johannes, Dejaeghere Veerle ,Deveughele Piet, Devlieger Kirsten, Devos Dieter, Dorme Peter, Jacobs Lode, Pollefeyt Karen, Sieuw Katrien, Six Robbe, Surmont Riccardo, Vandaele Frank, Vandeweege Leen, Vanhaecke Filip, Vereecke Pieterjan

Premiestelsel:

Bonduelle Linda, Bral Lien, Busschaert Sofie, Clarebout Magaly, Dejonghe Soraya, Demuynck Jamie, Denys Liliane, Derveaux Nele, Descamps Mado, Devlieger Ellen, Dewulf Katrien, Joye Carine, Kinds Ellen, Lagae Sanne, Lagrou Marijke, Mabbe Elien, Maveau Barbara, Oplinus Kristien, Peccue Sarah, Piccavet Elien, Poissonnier Anais, Robyn Inge,

Van Eynde Annik, Vanelslande Mieke, Vangrysperre Bieke, Vanhoorne Lieve, Vanneste Lisa-Marie, Vanslembrouck Heidi, Vansteenkiste Suzy, Vanzieleghem Lien, Verbeke Emma, Vermeersch Hanne, Vlieghe Hannelore.

Allemeersch Klaas, Bernaert Luc, Boussery Willy, Braekeveld Bernard, Bultheel Michaël, Daels Marc, Debacker Dany, Deblauwe Christophe, Decoene Lieven, Decuypere Ruben, Demuynck Eddy, Demyttenaere Koen, Devos Jeroen, Dewulf Bart, Dewulf Guido, Dewulf Pierre, Dorme Willy, Goudeseune Jeroen, Huyghebaert Dieter, Lambert Davy, Langeraert Yves, Messiaen Bjorn, Nyffels Roderick, Piccavet Niels, Plets Pascal, Polley Koen, Reynaert Tommy, Rosseeuw Matthias, Salaets Ghislain, Vandevelde Ruben, Vandewalle Kristof.

Hieronder een aantal foto's van de top-tien atleten en de heer Jacques Devos, voorzitter van Flac.

Met dank aan Ives Goudeseune voor de info en foto's.

Ook jouw informatie is hier welkom, zolang het maar betrekking heeft op (een aspect van) de Westhoek.

Enkele voorbeelden:

  • Jullie voeren een protestactie voor meer fietspaden in uw gemeente
  • Jullie bedrijf hield een opendeurdag
  • Jullie vereniging organiseert een groot evenement
  • Je grootmoeder wordt 100 jaar
  • Je huwt
  • Je ouders vieren hun huwelijksjubileum
  • Julle krijgen een kindje of een tweeling
  • ...

Foto's en een korte begeleidende tekst kun je steeds doorsturen naar info@westhoek.be

Technische vereisten:

  • foto's: apart doorsturen in gif- of jpg-formaat (max. 400 pixels breed)
  • tekst : in je mailbericht of een Word-document

Foto's en teksten die niet voldoen aan deze voorwaarden zullen systematisch geweigerd worden.